فلسفه mec design فلسفه mec design

فلسفه Mec Design

شعار ما "مترادف فراسوی" بیان فلسفه ما را با نام تجاری : پایداری کسب و کار همراه با شیک و فن آوری. استاندارد های طراحی های ما به همان اندازه خواسته های مشتریان با در نظر گرفتن که برای ما طراحی شده است بیش از شیک محصول ساده بالا ؛ است تحقق ایده ، اجرای یک مفهوم.

فردیت و سازگاری از طرح های ما را به عنوان اصیل و زیبایی را بررسی می -- در سراسر جهان.در Mec Design ، ما کیفیت محل قبل از کمیت -- علاقمند به خرید آن باشد ، توسعه ، تولید و یا خدمات به مشتریان. MEC طراحی اکیدا پایبند به تمام الزامات قانونی ، ایمنی وسایل نقلیه ، و در قبال محصول کلی در تمام تحولات محصول آن است.

جان راسکین (انگلیسی نویسنده ، نقاش ، مورخ هنر و اجتماعی جادو | 1819-1900) :

"این غیر عاقلانه به پرداخت بیش از حد اما غیر عاقلانه به پرداخت بیش از حد کم است. وقتی که شما به شما پرداخت بیش از حد از دست دادن پول کمی ، یعنی تمام. وقتی که شما پرداخت خیلی کم ، شما گاهی اوقات همه چیز را از دست بدهد ، چرا که چیزی به شما خریداری ناتوان از انجام کاری به شما خریداری آن را به کار شد. قانون مشترک تعادل کسب و کار را ممنوع پرداخت کمی دارند و گرفتن مقدار زیادی. این ماده نمی تواند انجام شود. اگر شما با پایین ترین پیشنهاد معامله ، به خوبی به آن اضافه کنید چیزی برای شما خطر ابتلا به اجرا کنید. " و اگر از انجام این کار ، شما باید به اندازه کافی چیزی برای پرداخت بهتر! "